  • Mfr # TFP001DG15X050BL
  • Zoro # G206239140
Width
15"
Color
Black
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Diagonal Slat Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001DG15X050BL
Width
15"
Height
50"