  • Mfr # TFP001DG15X053UN
  • Zoro # G706235406
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
15"
Color
Unfinished
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Diagonal Slat Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
TFP001DG15X053UN
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
15"
Height
53"