  • Mfr # TFP001DG15X054LP
  • Zoro # G006235786
Width
15"
Color
Lilly Pads
Fixed Mount
Shutter Design
Diagonal Slat Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP001DG15X054LP
Width
15"
Height
54"