  • Mfr # TFP001DG15X054TU
  • Zoro # G806235337
Width
15"
Color
Turmeric
Material
PVC
Shutter Design
Diagonal Slat Modern Style
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP001DG15X054TU
Width
15"
Height
54"