  • Mfr # TFP001DG15X055UN
  • Zoro # G606236268
Width
15"
Color
Unfinished
Material
PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP001DG15X055UN
Width
15"
Height
55"