  • Mfr # TFP001DG15X057MG
  • Zoro # G206236255
Width
15"
Color
Moss Green
Material
PVC
Shutter Design
Diagonal Slat Modern Style
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP001DG15X057MG
Width
15"
Height
57"