  • Mfr # TFP001DG15X057PT
  • Zoro # G406236734
Width
15"
Color
Pure Turquoise
Material
PVC
Shutter Design
Diagonal Slat Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP001DG15X057PT
Width
15"
Height
57"