  • Mfr # TFP001DG15X058MG
  • Zoro # G006236493
Width
15"
Color
Moss Green
Material
PVC
Shutter Design
Diagonal Slat Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001DG15X058MG
Width
15"
Height
58"