  • Mfr # TFP001DG15X058UN
  • Zoro # G106236379
Width
15"
Color
Unfinished
Material
PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP001DG15X058UN
Width
15"
Height
58"