  • Mfr # TFP001DG15X059SG
  • Zoro # G106236683
Width
15"
Color
Seaglass
Fixed Mount
Shutter Design
Diagonal Slat Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP001DG15X059SG
Width
15"
Height
59"