  • Mfr # TFP001DG15X059HB
  • Zoro # G406236802
Width
15"
Color
Sojourn Blue
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP001DG15X059HB
Width
15"
Height
59"