  • Mfr # TFP001DG15X060PT
  • Zoro # G606237180
Width
15"
Color
Pure Turquoise
Material
PVC
Shutter Design
Diagonal Slat Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001DG15X060PT
Width
15"
Height
60"