  • Mfr # TFP001DG15X061MG
  • Zoro # G506236948
Width
15"
Color
Moss Green
Material
PVC
Shutter Design
Diagonal Slat Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001DG15X061MG
Width
15"
Height
61"