  • Mfr # TFP001DG15X062AN
  • Zoro # G506236993
Width
15"
Color
Antigua
Material
PVC
Shutter Design
Diagonal Slat Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001DG15X062AN
Width
15"
Height
62"