  • Mfr # TFP001DG15X064WR
  • Zoro # G706238087
Width
15"
Color
Wine Red
True Fit
Shutter Design
Diagonal Slat Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001DG15X064WR
Width
15"
Height
64"