  • Mfr # TFP001DG15X066TU
  • Zoro # G606237883
Width
15"
Color
Turmeric
Material
PVC
Shutter Design
Diagonal Slat Modern Style
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001DG15X066TU
Width
15"
Height
66"