  • Mfr # TFP001DG15X068UN
  • Zoro # G906239129
Width
15"
Color
Unfinished
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001DG15X068UN
Width
15"
Height
68"