  • Mfr # TFP001DG15X069TU
  • Zoro # G406238981
Width
15"
Color
Turmeric
Material
PVC
Shutter Design
Diagonal Slat Modern Style
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001DG15X069TU
Width
15"
Height
69"