  • Mfr # RW101LV15X70BLH
  • Zoro # G506281177
Width
15"
Height
70"
Material
Hawaiian Mango Wood
Shutter Design
2 Equal Louver
Shutter Type
Louvered
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
RW101LV15X70BLH
Width
15"
Height
70"