  • Mfr # TFP001DG15X071SB
  • Zoro # G806235214
Width
15"
Color
Peaceful Blue
Material
PVC
Shutter Design
Diagonal Slat Modern Style
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001DG15X071SB
Width
15"
Height
71"