  • Mfr # TFP001DG15X074SG
  • Zoro # G106236171
Width
15"
Color
Seaglass
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001DG15X074SG
Width
15"
Height
74"