  • Mfr # TFP001DG15X075SM
  • Zoro # G706236069
Width
15"
Color
Shadow Mountain
Material
PVC
Shutter Design
Diagonal Slat Modern Style
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001DG15X075SM
Width
15"
Height
75"