  • Mfr # TFP001DG15X075TU
  • Zoro # G606235827
Width
15"
Color
Turmeric
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Diagonal Slat Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001DG15X075TU
Width
15"
Height
75"