  • Mfr # TFP001DG15X076LP
  • Zoro # G506236245
Width
15"
Color
Lilly Pads
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001DG15X076LP
Width
15"
Height
76"