  • Mfr # RW101LV15X77BRH
  • Zoro # G006276161
Width
15"
Height
77"
Material
Hawaiian Mango Wood
Shutter Type
Louvered
Shutter Design
2 Equal Louver
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
RW101LV15X77BRH
Width
15"
Height
77"