  • Mfr # TFP001DG15X079PT
  • Zoro # G006237261
Width
15"
Color
Pure Turquoise
Material
PVC
Shutter Design
Diagonal Slat Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001DG15X079PT
Width
15"
Height
79"