  • Mfr # TFP001DG15X080FG
  • Zoro # G506237136
Width
15"
Color
Thermal Green
Material
PVC
Shutter Design
Diagonal Slat Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001DG15X080FG
Width
15"
Height
80"