  • Mfr # TFP001DG18X025MG
  • Zoro # G506237785
Width
18"
Color
Moss Green
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Diagonal Slat Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001DG18X025MG
Width
18"
Height
25"