  • Mfr # TFP001DG18X025SG
  • Zoro # G306237558
Width
18"
Color
Seaglass
True Fit
Shutter Design
Diagonal Slat Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001DG18X025SG
Width
18"
Height
25"