  • Mfr # TFP001DG18X025HB
  • Zoro # G406237281
Width
18"
Color
Sojourn Blue
Material
PVC
Shutter Design
Diagonal Slat Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001DG18X025HB
Width
18"
Height
25"