  • Mfr # TFP001DG18X026WR
  • Zoro # G106237710
Width
18"
Color
Wine Red
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001DG18X026WR
Width
18"
Height
26"