  • Mfr # TFP001DG18X027BT
  • Zoro # G306237749
Width
18"
Color
Burnt Toffee
True Fit
Shutter Design
Diagonal Slat Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001DG18X027BT
Width
18"
Height
27"