  • Mfr # TFP001DG18X027SB
  • Zoro # G406237434
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
18"
Color
Peaceful Blue
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Diagonal Slat Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
TFP001DG18X027SB
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
18"
Height
27"