  • Mfr # TFP001DG18X030TB
  • Zoro # G206238648
Width
18"
Color
Raisin Brown
Material
PVC
Shutter Design
Diagonal Slat Modern Style
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001DG18X030TB
Width
18"
Height
30"