  • Mfr # TFP001DG18X037LP
  • Zoro # G506235842
Width
18"
Color
Lilly Pads
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Diagonal Slat Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001DG18X037LP
Width
18"
Height
37"