  • Mfr # TFP001DG18X040TB
  • Zoro # G106236362
Width
18"
Color
Raisin Brown
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001DG18X040TB
Width
18"
Height
40"