  • Mfr # TFP001DG18X040WR
  • Zoro # G406236369
Width
18"
Color
Wine Red
Diagonal Slat Modern Style
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001DG18X040WR
Width
18"
Height
40"