  • Mfr # TFP001DG18X042CH
  • Zoro # G106237055
Width
18"
Color
Ocean Swell
Diagonal Slat Modern Style
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001DG18X042CH
Width
18"
Height
42"