  • Mfr # TFP001DG18X045ST
  • Zoro # G106237345
Width
18"
Color
Hailstorm Gray
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001DG18X045ST
Width
18"
Height
45"