  • Mfr # TFP001DG18X048BT
  • Zoro # G306238142
Width
18"
Color
Burnt Toffee
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001DG18X048BT
Width
18"
Height
48"