  • Mfr # TFP001DG18X048TB
  • Zoro # G106238076
Width
18"
Color
Raisin Brown
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Diagonal Slat Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001DG18X048TB
Width
18"
Height
48"