  • Mfr # TFP001DG18X057MG
  • Zoro # G706236045
Width
18"
Color
Moss Green
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Diagonal Slat Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001DG18X057MG
Width
18"
Height
57"