  • Mfr # TFP001DG18X058WR
  • Zoro # G106236539
Width
18"
Color
Wine Red
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Diagonal Slat Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001DG18X058WR
Width
18"
Height
58"