  • Mfr # TFP001DG18X063SG
  • Zoro # G806237225
Width
18"
Color
Seaglass
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001DG18X063SG
Width
18"
Height
63"