  • Mfr # TFP001DG18X064AN
  • Zoro # G206237528
Width
18"
Color
Antigua
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Diagonal Slat Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001DG18X064AN
Width
18"
Height
64"