  • Mfr # RW101LV18X65BLH
  • Zoro # G006277557
Width
18"
Height
65"
Material
Hawaiian Mango Wood
Series
Americraft Real Wood
Shutter Design
2 Equal Louver
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
RW101LV18X65BLH
Width
18"
Height
65"