  • Mfr # RW101LV18X65BRH
  • Zoro # G406277522
Width
18"
Height
65"
Material
Hawaiian Mango Wood
Shutter Design
2 Equal Louver
Series
Americraft Real Wood
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
RW101LV18X65BRH
Width
18"
Height
65"