  • Mfr # TFP001DG18X066MG
  • Zoro # G606237821
Width
18"
Color
Moss Green
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001DG18X066MG
Width
18"
Height
66"