  • Mfr # TFP001DG18X069LP
  • Zoro # G006238497
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
18"
Color
Lilly Pads
Material
PVC
Shutter Design
Diagonal Slat Modern Style
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
TFP001DG18X069LP
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
18"
Height
69"