  • Mfr # TFP001DG18X072AN
  • Zoro # G306238494
Width
18"
Color
Antigua
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Diagonal Slat Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001DG18X072AN
Width
18"
Height
72"